بلوك مهمان برنامه خورشید بیلبورد

بلوك: مهمان برنامه خورشید بیلبورد روزنامه حالا خورشید رضا رشیدپور اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات با بازیکن مصدوم بدون آزمون پزشکی قرارداد بستند! ، افشاگری راجع به خریدهای تازه استقلال

به گزارش خبرآنلاین؛ دکتر امین نوروزی پرونده ای علیه استقلال باز کرده که می تواند خبرساز شود. خریدهای تازه استقلال دقیقا در زمانی اتفاق افتادند که سرمربی تیم اصل

با بازیکن مصدوم بدون آزمون پزشکی قرارداد بستند! ، افشاگری راجع به خریدهای تازه استقلال

افشاگری راجع به خریدهای تازه استقلال/با بازیکن مصدوم بدون آزمون پزشکی قرارداد بستند!

عبارات مهم : پزشکی

رئیس تیم پزشکی استقلال دست به افشاگری زد.

به گزارش خبرآنلاین؛ دکتر امین نوروزی پرونده ای علیه استقلال باز کرده که می تواند خبرساز شود. خریدهای تازه استقلال دقیقا در زمانی اتفاق افتادند که سرمربی تیم اصلا در پایتخت کشور عزیزمان ایران نبود. روز گذشته یکی از این خریدها به تیم اولیه اش برگشت و حالا امین نوروزی نکاتی قابل تامل به رسانه ها گفته هست. اینکه چطور با بازیکن مصدوم قرارداد بسته اند بدون اینکه با تیم پزشکی کلوب هماهنگی شود.

بی تردید یکی از عالی ترین تیم های پزشکی میان همه تیم های ایرانی را استقلال در اختیار دارد و حالا آبی ها انگار دچار چالش با هم شده است اند و دارند بازیکنان ارزش را هم جهت آزمون های پزشکی به ایفمارک می فرستند!

با بازیکن مصدوم بدون آزمون پزشکی قرارداد بستند! ، افشاگری راجع به خریدهای تازه استقلال

امین نوروزی در بروزترین سخنانش نکاتی گفته که باید پیگیری شوند. او گفته است:«به هنگام عقد قراردادهای بازیکنان تازه استقلال من در کشور عزیزمان ایران منتظر تماس مسئولان کلوب بودم ولی هیچ ارتباطی با من برقرار نشد. متاسفانه بازیکنی با کلوب استقلال قرارداد بسته که سه ماه پیش عمل رباط صلیبی انجام داده است و من هم روز گذشته از همکارانم خواستم تا مدارک پزشکی و جراحی این بازیکن را از وی بگیرند و آن را برایم بیاورند. زمانی که این بازیکن با استقلال قرارداد بسته بود فقط سه ماه از تاریخ عملش گذشته و با گذشت حدود یک ماه از عقد قرارداد تازه نزدیک به 4 ماه است که چنین جراحی سنگینی را پشت سر گذاشته است.»

واژه های کلیدی: پزشکی | نوروزی | بازیکن | استقلال | افشاگری | قرارداد | استقلال | بازیکنان | روز گذشته

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog